CrossFit Boomerang

Crossfit Open 2020

Geçtiğimiz yapılan değişiklikler ile daha önce her yıl Şubat ayında başlayan CrossFit Open 2020 yarışma takviminden itibaren Ekim ayına çekildi. Crossfit Games’e katılmak isteyen atletlerin bir önceki yılın Ekim ayında başlayacak ve 5 hafta sürecek CrossFit Open yarışmalarına katılması gerekiyor. Bunun dışında amatör sporcuların da yoğun ilgi gösterdiği CrossFit Open, CrossFit atletlerinin diğer atletler karşısında performanslarını ve kendi gelişimlerini gözlemleyebilmeleri adına CrossFit’in en önemli organizasyonu olarak öne çıkıyor.

CrossFit Boomerang olarak üyelerimizi ve CrossFit Open’a katılmak isteyen bütün misafirlerimizi organizasyona bekliyoruz. Affliate Box’umuz Open antremanlarını CrossFit resmi hakemleri eşliğinde yapmak ve resmi olarak onaylatmak isteyen bütün üyelerimize ve misafirlerimize CrossFit Open boyunca hizmet verecektir.

CrossFit Open kayıt işlemleri için websitesini ziyaret ederek başvuru formunda “I work out at an affiliate” seçeneğini işaretlemeniz ve CrossFit Boomerang’ı affiliate olarak belirtmeniz gerekiyor.

CrossFit Open 2020’ye katılacak bütün üyelerimize, misafirlerimize ve diğer bütün yarışmacılara başarılar diliyoruz.

Crossfit Open 2020